slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Wrocław

Apartament do sprzedaży Wrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż we Wrocławiu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 850 tys. zł i powierzchnia 53,51 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 15 885 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną lokalizacją, w centrum, blisko Rynku. Lokalizacja przypadnie do gustu w szczególności amatorom aktywnego wypoczynku, który znajdą tu ścieżki do biegania, promenadę, rozległe tereny zielone i rekreacyjne. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: szkół, przedszkoli, sklepów, wyższych uczelni, galerii handlowych, aptek, przychodni zdrowia, a także wykwintnych restauracji i uroczych kawiarni.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może ogromnym potencjałem. Świetnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowego wynajmie lub odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon, kuchnia, korytarz, komunikacja, salon, sypialnia, łazienka. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszy z pewnością wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom niebywałe poczucie komfortu i bezpieczeństwa (instalacja alarmowa + antywłamaniowe drzwi wejściowe). Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z umeblowaniem i wyposażoną w sprzęt AGD kuchnią. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12819)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl