slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 33,05 m2, lokalizacją na IV piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 10 893 zł/m2. Budynek z 2016 roku o IX kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 360 000 zł i przemyślanym rozkładem 2 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją, na terenie nowoczesnej inwestycji deweloperskiej, na zamkniętym osiedlu. Wokół dużo zieleni. Nie brakuje tu sklepów, marketów, dyskontów, znanego centrum handlowego, aptek, salonów meblowych. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym singlom albo parom, które chcą mieszkać na europejskim poziomie w otroczeniu komfortu, prestiżu i eleganckich wnętrz. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa przepięknie zaaranżowanym i słonecznym wnętrzem z dbałością o każdy detal: salon + aneks kuchenny + sypialnia + przedpokój + łazienka + balkon. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa domofon. Rodziny posiadające małe dzieci z pewnością docenią pobliski plac zabaw. Osoby zmotoryzowane zainteresuje z kolei duża liczba ogólnodostępnych i przypisanych miejsc postojowych. Nr licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516.

WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu oraz możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-34)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl