slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Dominikana (Bavaro)

Apartament na sprzedaż Dominikana (Bavaro)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bavaro (Dominikana). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 110 m2, a także ciekawą ceną 1,365 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oddany została do użytku w 2014 roku. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu o przemyślanym układzie trzech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest na pewno cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 12 409 zł/m2. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż pozostaje wciąż do uzgodnienia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się przepięknym, zadaszonym tarasem, skąd roztacza się imponujący widok na ocean. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: kuchnia + 2 łazienki + 2 sypialnie + pokój dzienny. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamencie są przepięknie odremontowane oraz umeblowane. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością miejsce parkingowe (w cenie).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży świetnie nadaje się także pod zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym, krótkoterminowym wynajmie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności nobilitującą lokalizacją na zamkniętym terenie, przy samej plaży. Na wyciągnięcie liczne, nocne rozrywki, wykwintne restauracje oraz niezbędne do codziennego życia sklepy. Luksusowy apartament na sprzedaż typu penthouse o bardzo nowoczesnym projekcie, komfortowej powierzchni, a także modnej aranżacji. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-574)

Kontakt:
e-mail: j.sobczuk@wgn.pl