slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 38,1 m2, lokalizacją na ósmym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 11 916 zł/m2. Wieżowiec z 1980 roku o trzynastu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 454 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa na tle konkurencyjnych ofert doskonałą lokalizacją w wygodnej i spokojnej okolicy, na dobrze skomunikowanym osiedlu. To doskonałe miejsce dla majętnych osób, które chcą żyć na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i komfortu. Lokalizacja spodoba się również amatorom aktywnego wypoczynku ze względu na pobliskie tereny i obiekty zachęcające do rekreacji. W okolicy nie brakuje również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: piekarni, aptek, sklepów, marketów, punktów usługowych, szkół, przychodni zdrowia, restauracji, przedszkoli, terenów zielonych, boisk sportowych, a także ładnych parków.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla majętnego singla/pary lub jako inwestycja pod wynajem. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu roztacza się imponujący, panoramiczny widok na okolicę. Cena luksusowego apartamentu obejmuje także wszelkie ruchomości widoczne na zdjęciach. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje komfortowym, przestronnym wnętrzem o następującym układzie: sypialnia + pokój dzienny + aneks kuchenny + przedsionek + łazienka. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne (w cenie).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-732)

Kontakt:
e-mail: m.cichy@wgn.pl