slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Jelenia Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Jelenia Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Jeleniej Góry (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 45 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 12 tys. zł/m2. Budynek z 2024 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 540 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim, ale w opcji wykończenia „pod klucz”. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się dużym potencjałem komercyjnym, ponieważ można go powierzyć profesjonalnemu operatorowi i czerpać dochody z lukratywnego wynajmu. Na właścicieli aut czekają liczne miejsca parkingowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje mieszkańcom niezapominane widoki z okien na góry i Śnieżkę. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym klientom, dla których najwyższy standard życia, prestiżowa lokalizacja oraz oszałamiające widoki z okien to priorytety. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca zaaranżowanym z uwzględnieniem najnowszych trendów wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową. Ze względów bezpieczeństwa osoby biorące udział w prezentacji zobowiązane są do podania imienia, nazwiska i nr telefonu oraz złożenia podpisu na potwierdzeniu prezentacji i wskazaniu adresu. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-4247)

Kontakt:
e-mail: m.franieczek@wgn.pl