nowoczesny design wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Arenales Del So (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Arenales Del So (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Arenales Del So). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 220 000 EUR (946 000 złotych). Powierzchnia 128,64 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 7 354 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny.

Najmocniejszą zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest niewątpliwie jego malownicza lokalizacja oraz gwarancja najwyższego standardu życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie nobilitującego osiedla z ogrodami, basenami, tarasami etc. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszą prywatne, podziemne parkingi. Do plaży można dojść w 5 minut. Nie można w tym miejscu zapomnieć o niebywałym bogactwie kulinarnym okolicy, wyśmienitych winach, organizowanych świętach, rozrywkach oraz imponującej historii miejsca.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-46)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl

x (x)