slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 579 tys. zł i powierzchnia 81,88 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku północny zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2009 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 071 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa już od przekroczenia progu dużą swobodą aranżacyjną z możliwością wykorzystania dodatkowej przestrzeni na poddaszu, gdzie można uzyskać dodatkowe 2 pokoje sypialniane. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z dwoma przynależnymi miejscami postojowymi przed budynkiem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi pełną własność z wydzieloną księgą wieczystą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
STREFĘ DZIENNĄ tworzą: korytarz + biuro/pokój dla dziecka + salon + balkon + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia;
STREFĘ NOCNĄ tworzą: pokój sypialniany + łazienka.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka ponadto swoją doskonałą lokalizacją w spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy przepięknego parku narodowego. W sąsiedztwie rozwinięta do codziennego życia infrastruktura ze szkołami, sklepami, bankami, przedszkolami, marketami, dyskontami, placami zabaw itp. W razie jakichkolwiek pojawiających się pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zapraszamy do kontaktu i na prezentację.

Grupa WGN – Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu oraz możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-2)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl