slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Orihuel)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Orihuel)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Orihuel (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 791 700 zł i powierzchnia 144,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na drugim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 479 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka swoją rewelacyjną lokalizacją w jednym z najlepszych regionów pod względem klimatycznym w kraju. Rodziny posiadające samochód zainteresuje opcja nabycia:
– garażu (dodatkowo płatne);
– mniejszego pomieszczenia gospodarczego (dodatkowo płatne);
– większego pomieszczenia gospodarczego (również dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje wszystkich odwiedzających swoim komfortowym, eleganckim i słonecznym wnętrzem z praktycznym podziałem na następujące pomieszczenia: 3 łazienki + taras + kuchnia + 3 sypialnie + pokój dzienny. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż niebywale przestronne, funkcjonalne i nowoczesne. Na parterze budynku, w którym mieści się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament, mieszczą się lokale handlowe.

WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Za pośrednictwo naszej agencji klient nie płaci żadnej prowizji. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-134)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl