slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Poznania (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 449 tys. zł i powierzchnia 56,1 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na pierwszym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 004 zł/m2.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją w centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy liczne bankomaty, przychodnie zdrowia, apteki, baseny, siłownie, punkty usługowe, szkoły, przedszkola, żłobki, dyskonty, markety, sklepy. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wraz z częściowym wyposażeniem/umeblowaniem (pozostałe elementy do negocjacji). Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany przez słynną pracownię architektoniczną w taki sposób, aby wykorzystać minimum materiałów i kolorów, a jednocześnie stworzyć eleganckie, ponadczasowe i nowoczesne wnętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert ciekawym rozkładem pokoi i pomieszczeń: łazienka z wc + kuchnia + garderoba + sypialnia + pokój dzienny. W tym miejscu warto podkreślić, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Kupując ten ekskluzywny apartament z naszą pomocą, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz obsługę notarialną. Umów się na darmową konsultację z naszym doradcą i wybierz najlepszy kredyt. Wybór oferty spośród licznych banków i wsparcie eksperta w całym procesie. WGN pomaga w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-579)

Kontakt:
e-mail: a.ceglarek@wgn.pl