slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament na sprzedaż Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 55,25 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 4 796 zł/m2. Budynek z 1980 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 265 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją nieopodal centrum. W zasięgu wzroku znajdziemy place zabaw, parki, przedszkola, szkoły, obiekty sportowe, szpital, przychodnia zdrowia, punkty usługowe, sklepy. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest przynależne pomieszczenie suszarni oraz piwniczne. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem o praktycznym rozkładzie pomieszczeń i pokoi: balkon + łazienka z wc + przedpokój + 2 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia. Właściciel dopuszcza pozostawienie częściowego umeblowania/wyposażenia po uzgodnieniach. WGN zapewnia klientom pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (073-52)

Kontakt:
e-mail: b.kucharczyk@wgn.pl