slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 45,57 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 20 847 zł/m2. Budynek z 2021 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 950 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym mieszkańcom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale również komfortu. Dba o to rozprowadzona klimatyzacja z opcją jonizacji, a także monitoring. Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Na rodziny posiadające samochód czeka parking przed budynkiem. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zostało luksusowo wyposażone w sprzęty i meble uznanych, światowych producentów. Z okien i balkonu roztacza się zapierający dech w piersiach widok.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także elitarną lokalizacją w samym sercu miasta, w jednej z jego najpiękniejszych kamienic. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się nowoczesnym projektem. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartamentu należy do nielicznej grupy tzw. „ekologicznych apartamentów”, które zadbają o zdrowie swoich domowników. Czuwa nad tym np. normosferyczna sypialnia. To pomieszczenie, w którym powietrze zawiera więcej tlenu, dwutlenku węgla i wodoru, co daje możliwość przebywania w prozdrowotnej atmosferze wszystkim, którzy chcą marzą o długowieczności. Dodatkowo ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończono w technologii zabezpieczającej lokatorów przed szkodliwością promieniowania elektromagnetycznego, tak zwana klatka Faraday’a (wi-fi, bluetooth, stacje bazowe, nadajniki i inne). Nie można zapominać również o tym, że wszystkie użyte farby, kleje i oleje są najwyżej jakości i spełniają najbardziej rygorystyczne normy, tak aby nie uwalniać substancji lotnych i toksycznych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13151)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl