slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż nad morzem

Apartament na sprzedaż nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż w nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 477 952 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 37,34 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12,8 tys. zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż o olbrzymim potencjale inwestycyjnym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży można powierzyć profesjonalnemu operatorowi najmu, który zajmie się obsługą gości, rezerwacjami, wydawaniem i odbiorem kluczy, sprzątaniem, bieżącą opieką i drobnymi naprawami. To najlepsze rozwiązanie dla właścicieli ekskluzywnych apartamentów przeznaczonych pod najem krótkoterminowy, a także dla tych, którzy chcą korzystać ze swojego lokalu przez określoną liczbę dni w ciągu roku, a w pozostałych okresach zarabiać na wynajmie.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim wysmakowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: przedpokój + aneks kuchenny + taras + łazienka + sypialnia + salon. Luksusowy apartament na sprzedaż w stanie deweloperskim (na wizualizacjach przedstawione są przykładowe wykończenia). Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym ogrodem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w cenie netto, do której należy dodać 23% podatku VAT. Rodziny posiadające samochód mogą opcjonalnie dokupić miejsce postojowe.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa także fenomenalną lokalizacją, skąd prowadzi do morza oficjalne przejście urzędu morskiego na mało uczęszczany odcinek plaży morskiej. Lokalizacja wydaje się idealna do uprawiania sportów wodnych, wycieczek rowerowych i długich, spacerów. Wielbicieli aktywnego wypoczynku zainteresuje bliskość ścieżek rowerowych, lasu, jeziora i – rzecz jasna – morza. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców będzie prywatne molo i przystań na jeziorze.

Opis oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu sporządzony został na podstawie informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (067-840)

Kontakt:
e-mail: mielno@wgn.pl