slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 990 tys. zł (12 386 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2020 roku o sześciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 79,93 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Czwarte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności swoim eleganckim i wysmakowanym wnętrzem z częściowym wyposażeniem/umeblowaniem. Osoby zmotoryzowane ucieszy na pewno miejsce postojowe (dodatkowo płatne). Dużym udogodnieniem jest także komórka lokatorska (opcjonalna).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych klientów o przedsiębiorczym usposobieniu i pozytywnym nastawieniu do życia. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany ludziom sukcesu. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje również swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie nobilitującego, monitorowanego i chronionego osiedla. Nieopodal znajdziemy sklepy, restauracje, przedszkola. Panuje tu cisza i spokój, chociaż to wciąż ścisłe centrum.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka ponadto swoją wysmakowaną aranżacją wnętrza w modnym designie „loftu”. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: aneks kuchenny + 2 sypialnie + przedpokój + łazienkę + balkon + salon. Załączony rzut nie stanowi wiernego odzwierciedlenia lokalu, a jedynie przybliża rozkład pomieszczeń. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1450)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl