slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 47 m2 z podziałem na dwa pokoje w siedemnastokondygnacyjnym drapaczu chmur z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3,2 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na trzynastym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Luksusowy apartament na wynajem adresowany do majętnych najmujących, którzy szukają najwyższego standardu, nowoczesnego stylu i fantastycznej lokalizacji. Ekskluzywny apartament do wynajęcia poszczycić się może także przepięknie urządzonym wnętrzem z przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: łazienka + sypialnia + 2 tarasy + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje wysoki stopień komfortu (klimatyzacja) oraz bezpieczeństwa. Luksusowy apartament do wynajęcia oczarowuje ponadto swoimi dwoma przepięknymi tarasami. Właściciele aut docenią miejsce parkingowe. Z okien oferowanego na wynajem ekskluzywnego apartamentu rozpościera się imponujący widok na panoramę miasta. Elitarna lokalizacja – ekskluzywny apartament do wynajmu znajduje się w otoczeniu bogatej infrastruktury: wielu punktów usługowych, kawiarni, pubów, portu jachtowego, restauracji i sklepów. To ścisłe serce miasta. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na terenie nobilitującej i znanej w całym mieście inwestycji deweloperskiej.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.  W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3,8 tys. zł. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13917)

Kontakt:
e-mail: boleslawiec@wgn.pl