slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 469 tys. zł i powierzchnia 75 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1930 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 253 zł/m2.

Ekskluzywny apartament imponuje swoim ponadprzeciętnym potencjałem inwestycyjnym. To doskonała propozycja dla zamożnego biznesmena, który chciałby bezpiecznie ulokować swoje środki i czerpać zyski z późniejszego wynajmu. Sprzyja temu fantastyczna lokalizacja oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu, który znajduje się w atrakcyjnej i poszukiwanej na rynku części miasta, nieopodal znanych wszystkim Jasnych Błoni.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z przynależną piwnicą. Rodziny posiadające samochód ucieszą liczne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa gustownie zaaranżowanym wnętrzem z ładnym balkonem. Pozostałe pomieszczenia to: przedpokój + łazienka + kuchnia + pomieszczenie gospodarcze + sypialnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kapitalny remont. W trakcie prac remontowych m.in. wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną, terakotę, glazurę, położono wysokiej klasy panele winylowe. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13768)

Kontakt:
e-mail: p.baszkowska@wgn.pl