slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert powierzchnią 104,35 m2, lokalizacją na I piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 369 zł/m2. Kamienica o 5 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 769 000 zł i przemyślanym rozkładem 4 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży skierowany do zamożnych koneserów pięknych kamienic. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje przestronnym, słonecznym wnętrzem z zachowanymi detalami pięknej sztukaterii i oryginalnych drzwi. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się tu następująco: salon + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + jadalnia + przedpokój + korytarz + gabinet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do prowadzenia w jego wnętrzu dochodowej działalności komercyjnej (gabinet, lokal). Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica. Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje fantastyczną lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki znane i lubiane centrum handlowe. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu roztacza się niezapomniany widok na zieleń.

Bezpłatnie zapewniamy pełną obsługę kredytową. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Oferta na wyłączność, zapraszamy

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14045)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl