slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Słupsk

Apartament na sprzedaż Słupsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Słupsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 97 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 247 zł/m2. Budynek z 2022 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 800 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury: galerie handlowe + banki + przychodnie lekarskie + szkoły + sklepy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ekskluzywnym wnętrzem urządzonym na 2 poziomach (każdy z własnym tarasem):
KONDYGNACJA 1: taras + pokój dla dziecka + hol + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 2 (antresola): taras + garderoba + salon + sypialnia.

W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-25891)

Kontakt:
e-mail: m.drozd@wgn.pl