slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 379 000 zł i powierzchnia 35,6 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 646 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje przyszłym mieszkańcom wyjątkowy komfort życia w otoczeniu luksusów i udogodnień. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się imponujący widok na zieleń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje atrakcyjną lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal szkoły, przedszkola, place zabaw, przychodnie zdrowia, sklepy, poczta. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i spokojną. Wokół dużo zieleni. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z następującym układem pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– kuchnia;
– sypialnia;
– przedpokój;
– łazienka z wc.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależna piwnica. Rodziny posiadające małe dzieci docenią wózkownię. Dla wielbicieli nowoczesnych rozwiązań przygotowano światłowód.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa dużym potencjałem, gdyż idealnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie ze sporym zyskiem. WGN bezpłatnie zapewnia pełną obsługę kredytową. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Oferta na wyłączność, zapraszamy do osobistej weryfikacji. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14236)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl