slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Legnica

Apartament do wynajęcia Legnica

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 41,93 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,5 tysięcy zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2023 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na pierwszym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na zachód.

Ekskluzywny apartament do wynajmu poszczycić się może nowoczesnym projektem wnętrza o następującym układzie przepięknie umeblowanych pomieszczeń: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka + sypialnia + balkon + przedpokój. Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje mieszkańcom nie tylko wysoki poziom bezpieczeństwa, ale również najwyższy komfort życia (ogrzewanie podłogowe). Dla właścicieli aut przygotowano miejsca parkingowe (dodatkowo płatne: 200 zł/m-c).

Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca doskonałą lokalizacją w cichej, bezpiecznej i spokojnej okolicy, skąd szybko i wygodnie można dojechać nie tylko do centrum i większych miast regionu, ale również strefy ekonomicznej, drogi S3 czy autostrady A4. Wokół liczne sklepy, markety, szkoły, punkty usługowe, przedszkola. Okolica uchodzi za malowniczą i zieloną. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.plac Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. W razie wszelkich pytań proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6192)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl