rzut z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 65,7 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 6 834 zł/m2. Budynek z 2014 roku o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 449 000 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany jako loft na terenie niezwykle elitarnej inwestycji mieszkaniowej. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest kompletnie wyposażone i umeblowane. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
POZIOM 1: salon + aneks kuchenny + taras + sypialnia + łazienka z wc + przedpokój + garderoba
POZIOM 2: „open space” z możliwością aranżacji 2 pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje przepięknym widokiem, jaki roztacza się z jego okien na panoramę miasta oraz tereny zielone. Rodziny posiadające samochód na pewno zainteresuje przypisane, prywatne miejsce parkingowe (w cenie). Wartością dodaną jest powierzchnia ok. 12 m2 nie wliczona w metraż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12220)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl