nowoczesny design salonu i aneksu kuchennego w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Inowrocław

Apartament na sprzedaż Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o trzech kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, parterze. Budynek z rynku wtórnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 349 tys. złotych (7 137 zł/mkw.) a także powierzchnię 48,9 m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym roletom w oknach oraz drzwiom. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka z wc + 2 sypialnie + aneks kuchenny + salon. Kolejną zaletą jest z pewnością atrakcyjna lokalizacja nieopodal parku. w bezpiecznej i cichej okolicy, wśród zieleni, sklepów, marketów, kościołów, szkół, przedszkoli, żłobków, placów zabaw dla dzieci itp.

Luksusowy apartament na sprzedaż o komfortowym, elitarnym i eleganckim wnętrzu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. Przyszły właściciel z pewnością otoczy się luksusem i elegancją. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy.

Gorąco polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4201)

Kontakt:
e-mail: t.buzalski@wgn.pl