slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 739 995 zł (7 184 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 1996 roku o czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 103 m2, na której zaaranżowano cztery pokoje. Trzecie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w rewelacyjnej lokalizacji, nieopodal centrum, w otoczeniu bogatej infrastruktury (przedszkola + szkoły + sklepy + żłobki + poczta). Okolica uchodzi za niezwykle zieloną, cichą i spokojną. Rodziny posiadające samochód ucieszą na pewno liczne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca eleganckim, komfortowym i zadbanym wnętrzem z podziałem na dwa poziomy:
PIERWSZY POZIOM: korytarz + kuchnia + łazienka + 2 sypialnie + pokój dzienny
DRUGI POZIOM: pracownia + klatka schodowa + sypialnia.
Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalną piwnicą.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest wieloma nowoczesnymi nowinkami oraz udogodnieniami podnoszącymi komfort jego użytkowania: (instalacja kina domowego, klimatyzacja, stacja filtrowania wody, filtr osmotyczny do wody pitnej itp.). Ciekawostką jest znajdując się na ścianie w jednej z sypialni duża, drukowana na szkle, podświetlana grafika. Bardzo efektowne wrażenie robi także oryginalne oświetlenie LED-owe i nowoczesne żyrandole. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest przepięknie odremontowane i zaprojektowane przez architekta. Polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12916)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl