slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 2-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 585 000 zł i powierzchnia 92,88 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 298 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności nowoczesnym designem wnętrza, komfortem oraz elegancją. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją na obrzeżach miasta, w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Majętne rodziny posiadające kilka pojazdów ucieszą na pewno aż 2 miejsca parkingowe przed posesją.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + aneks kuchenny + hall + sypialnia + 2 pokoje + garderoba + łazienka z wc. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa, za do odpowiadają solidne, antywłamaniowe rolety oraz drzwi. Dodatkowo wykonano doprowadzenie elektryczne do alarmu oraz monitoringu. Komfort wszystkim domownikom zapewnia ogrzewanie podłogowe i możliwość regulacji temperatury za pomocą termostatu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z kompletnym umeblowaniem + wyposażeniem kuchni. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania oraz umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a przy transakcji sprzedaży zapewniamy obsługę notarialną. Więcej informacji udzielę w czasie prezentacji.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-256)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl