slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Apartament na sprzedaż Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzykondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 151 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 536 zł/m2, co daje 836 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z sześciu pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert doskonałą lokalizacją w otoczeniu handlowo-usługowo-oświatowego zaplecza: punktów usługowych, sklepów, szkół itp. Rodziny posiadające samochód docenią z pewnością garaż i parking. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom europejski poziom życia wśród licznych udogodnień, jak np. klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe etc. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży dodać koniecznie należy praktyczny układ pokoi i pomieszczeń: jadalnia + gabinet + garderoba + pokój dzienny + 2 łazienki + wc + 3 sypialnie + pralnia. Wielbiciele nowoczesnych technologii docenią światłowód. Meble i sprzęty wliczone w cenę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje przynależną altaną oraz miejscem na ognisko i zabawę dla dzieci. Na koniec warto zauważyć, że luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa zapierającym dech w piersiach widokiem na okolicę. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (075-63)

Kontakt:
e-mail: szczecin7@wgn.pl