slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Warszawa

Apartament do wynajęcia Warszawa

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Warszawie (mazowieckie). 1 pokój / studio / kawalerka. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 23,86 m2 w siedmiokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,9 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2015 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na szóstym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca w pierwszej kolejności widnym, słonecznym i jasnym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami: łazienka + przedpokój + pokój dzienny/sypialnia + kuchnia. Ekskluzywny apartament do wynajęcia gwarantuje mieszkańcom nie tylko wysoki standard życia, ale również poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe + strzeżone osiedle + monitoring). Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert fantastyczną lokalizacją w prestiżowej inwestycji na elitarnym, zamkniętym osiedlu. Lokalizacja oferuje szybki dojazd do drogi S2, S8 oraz autostrady A2. Na wyciągnięcie ręki bogate zaplecze handlowo-usługowe: markety, dyskonty popularnych sieci, sklepy, punkty usługowe, restauracje, drogerie, fitness kluby. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Serdecznie zapraszamy na prezentacje tego luksusowego apartamentu na wynajem. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-145)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl