slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Tarnów

Apartament na sprzedaż Tarnów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwunastokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 315 tys. zł i powierzchnia 39 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na czwartym piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 077 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie wielu sklepów, obiektów kultu religijnego, przychodni lekarskich oraz kościoła etc. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– balkon;
– przedpokój;
– wc;
– łazienka;
– kuchnia;
– sypialnia;
– pokój dzienny.
Warto podkreślić, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy funkcjonalne pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także stylowo odremontowanym wnętrzem, wygodnym układem pomieszczeń oraz wysmakowanym stylem. Podczas prac remontowych m.in. wymieniono wszystkie instalacje, położono nowe tynki, wylewki, gładzie itp. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-3033)

Kontakt:
e-mail: filip@wgn.tarnow.pl