slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Tczew (okolice)

Apartament na sprzedaż Tczew (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Tczewa (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 83,5 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północny wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 7 772 zł/m2. Budynek z 2020 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 649 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoją malowniczą lokalizacją wśród łąk, jezior, stawów i lasów. Nie brakuje tu również zaplecza handlowo-usługowego ze sklepami, szkołami. Lokalizacja umożliwia także szybki dojazd do autostrady A1 i drogi krajowej nr 91 łączącej Gdańsk z Łodzią.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktyczną i pomocną komórką lokatorską. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa, a także komfortu (klimatyzacja). Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim designerskim wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 1: aneks kuchenny + 2 pokoje + przedpokój + pokój dzienny + balkon + łazienka;
KONDYGNACJA 2: sypialnia + łazienka + salon.
Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Gwarantujemy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2386)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl