slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Poznań

Apartament na wynajem Poznań

Luksusowy apartament do wynajęcia w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest w budynku z 2004 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu epatuje bogactwem, komfortem i najwyższej klasy materiałami wykończeniowymi. Cena – 2 200 zł/m-c. Wszystko to sprawia, że ekskluzywny apartament do wynajęcia nadaje się od zamieszkania bez potrzeby dodatkowych inwestycji remontowych. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może imponującą powierzchnią 54,57 m2 i korzystną wystawą okien na północ – południe – wschód, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla wymagającego najemcy, który ceni najwyższy standard życia. Budynek z rynku wtórnego. Tym, co wyróżnia oferowany na wynajem ekskluzywny apartament, jest też położenie na I piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia w pełni rozkładowe o 2 pokojach.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia olśniewa już od pierwszego przekroczenia progu swoim słonecznym, komfortowym, jasnym i eleganckim wnętrzem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym na wynajem luksusowym apartamencie są kompletnie wyposażone i gotowe do zamieszkania. Do ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia przynależy pomieszczenie piwniczne. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: salon + balkon + sypialnię + kuchnię + przedpokój + łazienkę.

Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca również swoją zieloną, cichą i spokojną lokalizacją w otoczeniu terenów sportowo-rekreacyjnych. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, markety, dyskonty popularnych sieci, apteki, urząd pocztowy, kwiaciarnie, restauracje, ośrodek zdrowia, przedszkole, szkoły, plac zabaw, kompleks rekreacyjny, jeziora. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią liczne szlaki piesze, biegowe oraz rowerowe. Dodatkowo nieopodal znajdziemy stajnię rekreacyjno-sportową z dużym kompleksem w postaci pensjonatu dla koni, hali sportowej oraz terenów jeździeckich.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. W przypadku wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia pozostajemy do dyspozycji. Nr licencji agenta prowadzącego ofertę: 24516.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-75)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl