elegancki salon w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Kraków

Apartament do wynajmu Kraków

Luksusowy apartament do wynajęcia w Krakowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament na wynajem zachwyca od pierwszego wejrzenia swoim standardem, komfortem, prestiżem oraz użytymi materiałami wykończeniowymi najwyższej klasy. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez potrzeby ponoszenia wydatków finansowych. Cena – 2 300 złotych miesięcznie. Powierzchnia 49 metrów kwadratowych. III piętro w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Rynek wtórny. Luksusowy apartament na wynajem o funkcjonalnym rozkładzie z 2 pokojami. Budynek oddany do użytku w 2018 roku.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoim słonecznym, jasnym i przestronnym wnętrzem. Mamy tu: salon + aneks kuchenny + sypialnię + przedpokój + łazienkę + balkon. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy przynależne miejsce postojowe w garażu podziemnym (250 zł/m-c). Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu kompletnie umeblowane i wyposażone. Nad bezpieczeństwem wszystkich mieszkańców czuwa nowoczesny monitorowany. Dla najmłodszych przygotowano wewnętrzny ogród z placem zabaw.

Duża zaletą ekskluzywnego apartamentu na wynajem jest jego znakomita lokalizacja z możliwością szybkiego dojazdu do centrum miasta i innych części Krakowa. W otoczeniu kompletna infrastruktura handlowo-usługowa (znana galeria handlowa, słynny obiekt sportowy, Bulwary Wiślane, Rynek Główny, Kazimierz). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1-miesięcznego czynszu. Serdecznie zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-1785)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl