slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Toruń (okolice)

Apartament na sprzedaż Toruń (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 70,9 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 6 206 zł/m2, co daje 440 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2015 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się przepięknie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są jasne, słoneczne i ustawne: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny + 3 sypialnie + balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależną:
– piwnicą
– komórką lokatorską
– miejscem parkingowym.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto wspaniałą lokalizacją na terenie kameralnego, zamkniętego i monitorowanego osiedla. W najbliższej okolicy rozwinięta do codziennego życia infrastruktura: przedszkole + sklepy + biblioteka itp. Osiedle oddalone jest od centrum miasta, co gwarantuje ciszę i spokój. WGN gwarantuje kompleksową obsługę przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, a także oferuje pomoc w pozyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-1855)

Kontakt:
e-mail: e.goryszewska@wgn.pl