slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2012, a także imponująca cena 622 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 78 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 974 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do bogatych rodzin z dziećmi, którzy oczekują życia na europejskim poziomie, komfortu, elegancji i prestiżu. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury. Blisko stąd do licznych sklepów, szkół, ośrodków zdrowia, bibliotek itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń zaaranżowanym w nowoczesnym designie i obejmującym: wc + pokój dla dziecka + sypialnia + kuchnia + balkon + pokój dzienny + przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom również najwyższy komfort dzięki rozprowadzonej klimatyzacji. O bezpieczeństwo troszczą się tutaj antywłamaniowe rolety oraz drzwi wejściowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Rodziny posiadające samochód docenią podziemne miejsce parkingowe. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, obsługę notarialną i pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jego zakup.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (027-246)

Kontakt:
e-mail: i.kutarba@wgn.pl