slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Toruń (okolice)

Apartament na sprzedaż Toruń (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 58 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 12 052 zł/m2. Budynek o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 699 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży przepięknie wyposażony i gwarantujący swoim lokatorom życie na europejskim poziomie (klimatyzacja). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim kameralnym, eleganckim i wystylizowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: jadalnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka + 2 sypialnie + balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom również wysoki stopień bezpieczeństwa (monitoring). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom, które szukają spokoju, relaksu i bliskości przyrody. Nieopodal znajdziemy ścieżki rowerowe, place zabaw dla dzieci etc. Rodziny posiadające samochód docenią przynależne miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się na terenie uroczego osiedla, w doskonałej lokalizacji, blisko lasu i jeziora. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2170)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl