slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsk (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1,1 mln zł (18 966 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2021 roku o siedemnastu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 58 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Dziesiąte piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany licznymi, nowoczesnymi gadżetami podnoszącymi komfort i wygodę jego użytkowania. Za pomocą aplikacji można tu sterować np. światłem, zdalnie otwierać drzwi, uruchamiać i śledzić czujniki ruchu, temperatury, kamery etc. Dodatkowo luksusowy apartament na sprzedaż wyposażono w światłowód. Osoby posiadające samochód ucieszy na pewno przynależne miejsce w hali garażowej na górnej platformie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gustownie zaaranżowany i umeblowany: korytarz + łazienka + kuchnia + balkon + pokój dzienny + 2 sypialnie. Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na morze, statki oraz – przy dobrej widności – Hel. Na dachu budynku, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament, mieszczą się 2 tarasy widokowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje także swoją rewelacyjną lokalizacją. W pobliżu mamy ścieżki rowerowe, place zabaw, szkoły, obiekty kultu religijnego, punkty usługowe i sklepy.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany klientom z najgrubszym portfelem, którzy chcą mieszkać na imponującym poziomie, w doskonałej lokalizacji nieopodal morza, plaży, parków, terenów zielonych, a jednocześnie w sąsiedztwie ścisłego centrum. W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1494)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl