slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Warszawa

Apartament na sprzedaż Warszawa

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Warszawie (mazowieckie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 27,18 m2, lokalizacją na IV piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 797 zł/m2. Budynek z 1936 roku o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 375 000 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoją prestiżową lokalizacją w niezwykle zielonej okolicy (niedaleko przepiękne i lubiane przez warszawiaków parki). Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum oraz pozostałymi dzielnicami. Na wyciągnięcie ręki znane centrum handlowe, delikatesy, galeria handlowa, pływalnia, punkty usługowe etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert słonecznym, jasnym i widnym wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się nie tylko do zamieszkania dla zamożnego singla lub majętnej pary, ale również jako fantastyczna opcja inwestycyjna. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwa domofon.

Serdecznie zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Gorąco polecam i zapraszamy na prezentację. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-141)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl