slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ustroń

Apartament na sprzedaż Ustroń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzykondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 55,44 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 tys. zł/m2, co daje 609 840 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2023 roku. Standard deweloperski.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom i ich rodzinom wysoki komfort (wentylacja grawitacyjna + ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwo (domofon). Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje życie na imponującym poziomie w otoczeniu licznych udogodnień. Na rodziny posiadające samochód czeka przynależne miejsce parkingowe (dodatkowo płatne: 10 000 zł). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa elitarną lokalizacją na zamkniętym, nobilitującym osiedlu. Lokalizacja oferuje dogodny dojazd do centrum. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy punkty usługowe i sklepy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, który obejmuje: balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienkę + 2 pokoje + przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z estetycznie wykończonym ogrodem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).  Dodatkowo kupujący zwolniony jest z podatku PCC. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27111)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl