fragment komfortowego wnętrza ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w okolicach Legnicy

Apartament na sprzedaż w okolicach Legnicy

Luksusowy apartament czteropokojowy w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 375 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na czwartym piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2014 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 86,2 metra kwadratowego. Cena ekskluzywnego apartamentu do negocjacji ze zdecydowanym klientem.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu tworzą: 2 pokoje + pomieszczenie gospodarcze + salon + garderoba + kuchnia + hol + łazienka z wc. W tym miejscu warto dodać, że wnętrze luksusowego apartamentu wykończone jest w bardzo wysokim standardzie przy wykorzystaniu jedynie najlepszych jakościowo materiałów. Do ekskluzywnego apartamentu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. W cenie luksusowego apartamentu uwzględniono już pomieszczenie strychowe o pow. ok.18,20 m2, które można zaadaptować na dodatkowy pokój. Ekskluzywny apartament naszpikowany jest nowoczesnymi technologiami podwyższającymi jego komfort, jak na przykład klimatyzacja, wideodomofon czy urządzenie do programowania ogrzewania.

Luksusowy apartament dotychczas nie zamieszkały, kompletnie nowy, który można przeznaczyć na kancelarię notarialną albo prawniczą. Dodatkowym atutem jest na pewno atrakcyjna, nobilitująca lokalizacja w sercu miasta. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację, szczegółowe informacje w biurze. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim.

Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1158)

Kontakt:
Tel. +48 696 426 227