prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie w Szczecinie na sprzedaż

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 489 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 2007 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 76 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien na północ i południe. Ekskluzywny apartament wraz z przynależną doń komórką lokatorską (ok. 6 mkw). Przyszły właściciel ma możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym.

Luksusowy apartament poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu pełnej infrastruktury. Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu jest też jego funkcjonalny rozkład pomieszczeń: salon + korytarz + balkon + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie. Wnętrze luksusowego apartamentu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu jedynie materiałów najlepszej klasy. Ekskluzywny apartament po generalnym remoncie w 2014 roku. W trakcie prac remontowych wymieniono drzwi, na podłogach położono deskę dębową, wstawiono meble w kuchni i łazience itd.

Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z częściowym wyposażeniem oraz umeblowaniem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament, kredyt na zakup), zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowym apartamencie. Luksusowy apartament na sprzedaż za gotówkę albo z możliwością przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości kupującego. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Jeżeli planujesz zakup ekskluzywnego apartamentu z kredytem hipotecznym – zadzwoń pod numer +48 604 669 882.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego0 apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami – Szczecin ul. Langiewicza 24. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-714)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl
Tel. +48 91 307 66 55
Tel. +48 604 669 882