komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedąży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 315 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku z 1993 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 61,5 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z większością znajdującego się na zdjęciu wyposażenia.

Luksusowy apartament przeszedł generalny remont w 2016 roku i obecnie wykończony jest w najwyższym standardzie przy użyciu jedynie materiałów najlepszej jakości. W trakcie prac remontowych wymieniono między innymi okna. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców stoją antywłamaniowe drzwi wejściowe. Dodatkowo do ekskluzywnego apartamentu przynależy piwnica (4 m2). Ekskluzywny apartament przygotowany od razu do zamieszkania. Atrakcyjna, nobilitująca lokalizacja blisko centru miasta.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco: salon + kuchnia + balkon + wc + sypialnia + łazienka + pokój. W razie pytań zadzwoń i umów się na prezentację ekskluzywnego apartamentu. Zapraszam. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 21 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont. (170-1273)

Kontakt:
e-mail: m.simon@wgn.pl

Tel. +48 91 307 64 41
Tel. +48 570 480 720