slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Apartament na sprzedaż Wałbrzych (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Wałbrzycha (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, pięciokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 71,45 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 768 zł/m2, co daje 555 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z czterech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1980 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje domownikom nie tylko komfort życia na europejskim poziomie, ale również najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe okna). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym klientom, dla których komfortowe warunki życia, najwyższy standard oraz dostęp do najnowocześniejszych technologii (światłowód) to priorytety. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje niezapominane widoki z okien na drzewa i zieleń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w niezwykle korzystnej, spokojnej i cichej lokalizacji. Znajdziemy tu place zabaw, paczkomaty, apteki, placówki medyczne, dyskonty słynnych sieci, markety, piekarnie, sklepy, punkty usługowe itp. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert gustownie zaaranżowanym wnętrzem o następującym układzie: łazienka + balkon + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny + przedpokój. Dużym udogodnieniem jest także dostęp do pomieszczenia piwnicznego. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca także przestronnym balkonem.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Skontaktuj się z nami drogą mejlową, aby umówić się na darmową prezentację. Klienci naszego biura objęci są programami lojalnościowymi firm: Bell-Pol oraz Leroy Merlin, dzięki którym to mogą uzyskać 10% rabatu na zakup produktów, materiałów do swoich nowo nabytych u Nas lokali.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-180)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl