slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2023, a także imponująca cena 399 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na piątym piętrze i liczy 47,9 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 8 330 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wielu udogodnień podnoszących komfort. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje atrakcyjną lokalizacją niedaleko centrum. W zasięgu wzroku liczne punkty usługowe, sklepy, markety, szkoły, przedszkola, szpital, kwiaciarnia, stacja paliw, galeria handlowa. W pobliżu jest również park z alejami spacerowymi. W częściach wspólnych budynku, w którym znajduje się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament, znajdziemy taras widokowy z oszałamiającymi widokami na panoramę miasta.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje przestronnym, widnym i słonecznym wnętrzem z następującym rozkładem: balkon + łazienka + sypialnia + aneks kuchenny + pokój dzienny + garderoba + przedpokój. Wykończenie luksusowego apartamentu na sprzedaż wykonane przez zawodowego dekoratora wnętrz (dodatkowo płatne około 100 tysięcy złotych). Na zmotoryzowanych czeka miejsce postojowe w hali garażowej (dodatkowo płatne 40 000 zł). Dużym udogodnieniem jest na pewno obecność komórki lokatorskiej (dodatkowo płatna 10 000 zł).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1518)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl