slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wieluń

Apartament na sprzedaż Wieluń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Wieluniu (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w trzykondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 442 677 zł i powierzchnia 75,03 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Standard deweloperski. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek planowany do oddania w 2024 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5,9 tys. zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z możliwością dokupienia praktycznej komórki lokatorskiej i/lub miejsca postojowego. Rodziny posiadające samochód mają do dyspozycji aż 42 miejsca podziemne oraz 26 miejsca naziemne. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności ciekawą lokalizacją na terenie nowoczesnej inwestycji. Cisza i spokój. Słychać tylko śpiew ptaków. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: salon + 3 sypialnie + taras + łazienka + hol aneks kuchenny.

Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art.71KC. Współpracujemy z 15 bankami i gwarantujemy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont luksusowego apartamentu. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1464)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl