nowoczesny salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Wieluń

Apartament na sprzedaż Wieluń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Wieluniu (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 75,03 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 900 zł/m2. Budynek szacowany do ukończenia w 2024 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 442 677 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z opcją kupienia za dodatkową opłatą komórki lokatorskiej i/lub miejsca postojowego (42 podziemne + 26 naziemne). Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją na terenie nowoczesnej inwestycji. Wokół cisza i spokój. Słychać tylko śpiew ptaków. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: taras + hol + łazienka + 3 sypialnie + aneks kuchenny + pokój dzienny.

Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art.71KC. Współpracujemy z 15 bankami i zapewniamy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont ekskluzywnego apartamentu. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1464)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl