slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na północ – południe – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, a także imponująca cena 339 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w wieżowcu o jedenastu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na III piętrze i liczy 37,3 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 088 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży także dla obcokrajowców spoza UE. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim ogromnym potencjałem komercyjnym, gdyż świetnie nadaje się na zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem (opcjonalnie zakup z umową najmu z obecnym najemcą). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przeszło generalny remont. Atrakcyjna lokalizacja – luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie ładnego, zielonego osiedla. Osoby posiadające samochód na pewno docenią parking przy budynku. Natomiast rodziny z dziećmi ucieszy pobliski plac zabaw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka z wc
– balkon

Przy zakupie luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13006)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl