slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wieluń

Apartament na sprzedaż Wieluń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Wieluniu (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 75,03 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 5,9 tys. zł/m2. Budynek o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego oddany zostanie do użytku w 2024 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 442 677 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem oferującym swoim domownikom życie na europejskim poziomie. Znajdziemy tu: 3 sypialnie + taras + aneks kuchenny + pokój dzienny + hol + łazienka. Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka także rewelacyjną lokalizacją na terenie ekskluzywnej inwestycji. Wokół cisza i spokój.  Słychać tylko przepiękny ptaków śpiew. Ekskluzywny apartament do sprzedaży z opcjonalnym zakupem komórki lokatorskiej i/lub miejsca postojowego (dodatkowo płatne).

Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art.71KC. Współpracujemy z 15 bankami i zapewniamy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont ekskluzywnego apartamentu. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1464)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl