nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Wieluń

Apartament na sprzedaż Wieluń

Luksusowy apartament na sprzedaż w Wieluniu (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, planowany na 2024 rok oddania do użytku, a także imponująca cena 442 677 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 75,03 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5,9 tys. zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim bogatym i stylowo zaaranżowanym wnętrzem: aneks kuchenny + łazienka + taras + salon + 3 sypialnie + hol. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją na terenie nowoczesnej inwestycji. Lokalizacja zapewnia spokój, ciszę i bezpieczeństwo. Słychać tu jedynie piękny ptaków śpiew. Luksusowy apartament na sprzedaż z opcjonalnym zakupem komórki lokatorskiej i/lub miejsca postojowego (dodatkowo płatne).

Treść niniejszego ogłoszenia została sporządzona na podstawie oświadczeń i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jako informacja, o której mowa w art.71KC. Współpracujemy z 15 bankami i gwarantuję profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont luksusowego apartamentu. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia w zakresie kredytów hipotecznych.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1464)

Kontakt:
e-mail: wielun@wgn.pl