oryginalne oświetlenie salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 24 829 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 155 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny/wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 3 848 500 zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to m.in. zaawansowany system alarmowy. Warto w tym miejscu podkreślić kolejną zaletę tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a mianowicie imponujący widok morze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty został kultowym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 łazienki + pomieszczenie gospodarcze + salon + 2 sypialnie + przedpokój + taras + kuchnia. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną lokalizację na terenie prestiżowego kompleksu z basenem i ogrodem. Wisienką na torcie jest zniżka 15–20% na restauracje, bary i SPA znajdujące się na terenie kompleksu. Nie bez znaczenia jest także opcja skorzystania z usługi serwisu sprzątającego.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3805)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl