slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 4 027 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 155 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 25 984 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom ogromne poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dba o to między innymi zaawansowany system alarmowy. Warto w tym miejscu podkreślić kolejną zaletę tego luksusowego apartamentu na sprzedaż, a mianowicie zapierający dech w piersiach widok morze. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do znanego i cenionego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + 2 sypialnie + pomieszczenie gospodarcze + 2 łazienki + pokój dzienny + przedpokój + kuchnia. Do długiej listy atutów tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży warto jeszcze dodać doskonałą lokalizację na terenie nobilitującego kompleksu z basenem i ogrodem. Wisienką na torcie jest zniżka 15–20% na restauracje, bary i SPA znajdujące się na terenie kompleksu.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-3805)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl