widokowy taras przy luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Del Sol, Malaga)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Costa del Sol Malaga (Hiszpania). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 7 718 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 78 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 602 tys. zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją trzech pokoi oraz lokalizacją na trzecim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na terenie elitarnego osiedla z basenami oraz ogrodami, z których domownicy będą mogli do woli korzystać. Warto od razu zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż jest całkowicie umeblowany ze sprzętem AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + taras + 2 łazienki + 2 sypialnie. Elitarna lokalizacja na wybrzeżu Costa del Sol, imponujące rozmachem wnętrze z ogromną częścią dzienną oraz imponujący taras z widokami na morze to kolejne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7886)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl