slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wieluń

Apartament na sprzedaż Wieluń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Wieluniu (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 59 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 085 zł/m2. Budynek o jednej kondygnacji z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 418 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwycać w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury (aptek, placówek medycznych, dyskontów, marketów, sklepów, placówek handlowo-usługowych, placów zabaw, obiektów sportowych, placówek edukacyjnych itp.). Rodziny z małymi dziećmi docenią z pewnością place zabaw, natomiast osoby zmotoryzowane ucieszą parkingi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wszystkim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada domofon. Dużym udogodnieniem jest przynależne pomieszczenia piwniczne. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: wc + łazienka + przedpokój + 2 sypialnie + kuchnia + balkon + pokój dzienny. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Skorzystaj z naszej ponad dziesięcioletniej znajomości lokalnego rynku nieruchomości, a także wieloletniego doświadczenia w branży kredytów hipotecznych i ubezpieczeń. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Współpracujemy z 15 bankami, co oznacza, że gwarantujemy profesjonalną pomoc w zakresie wyboru najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego na zakup lub remont tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Wieloletnia współpraca z 20 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi daje nam możliwość dobrania najlepszego ubezpieczenia ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (096-1525)

Kontakt:
e-mail: wielun1@wgn.pl