slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Katowice

Apartament na sprzedaż Katowice

Luksusowy apartament na sprzedaż w Katowicach (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1,25 mln zł i powierzchnia 117,55 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na trzecim piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2009 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 634 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności fenomenalną lokalizacją w otoczeniu terenów zielonych, stawów oraz rezerwatu przyrody. Nie brakuje tu jednak najpotrzebniejszej infrastruktury, to jest punktów usługowych, szkół, przedszkoli, żłobków, sklepów, marketów, dyskontów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom życie na światowym poziomie. Kwestią do negocjacji z właścicielem jest pozostawienie wyposażenia.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: jadalnia + łazienka + 3 sypialnie + pokój dzienny + kuchnia + wc + garderoba. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy funkcjonalne pomieszczenia gospodarcze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia również najwyższy komfort (ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja) i stopień bezpieczeństwa (monitoring + instalacja alarmowa + domofon).

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również swoim imponującym tarasem. Rodziny posiadające samochód docenia garaż. Na koniec warto dodać, że oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament wyróżnia się ogromną powierzchnią z podziałem na dwa poziomy zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Współpracując z WGN Sosnowiec – biurem nieruchomości działającym terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy laureatami prestiżowych nagród i rankingów: „Lider Otodom 2021 dla woj. Śląskiego”, numer 1 na rynku katowickim wg „MoneyPL”, „Orzeł Broker WGN 2020” dla najlepszych biur WGN w Polsce.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-3256)

Kontakt:
e-mail: k.badan@wgn.pl