slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wisła

Apartament na sprzedaż Wisła

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Wiśle (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 46,62 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 12 205 zł/m2. Budynek z 2023 roku o trzech kondygnacjach z rynku wtórnego. Standard deweloperski. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 569 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim lokatorom najwyższe poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa (monitoring). Ekskluzywny apartament do sprzedaży niezwykle ekonomiczny w eksploatacji, co zawdzięcza m.in. zastosowaniu energooszczędnych materiałów i rozwiązań (energooszczędne okna). Ekskluzywny apartament dedykowany majętnym osobom, które chcą uciec od zgiełku miasta i w spokoju oraz ciszy poczuć bliski kontakt z naturą.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z możliwością zakupu zarówno miejsca parkingowego w podziemnym garażu, jak i funkcjonalnego boksu lokatorskiego (oba dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się również zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoją elitarną lokalizacją na wzgórzu z imponującym widokiem na góry. Z okien zobaczymy również słynne skocznie narciarskie, a także fantastyczną panoramę miasta. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27070)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl