slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wisła

Apartament na sprzedaż Wisła

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Wiśle (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze. Standard deweloperski. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzykondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 56,61 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowym. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 818 zł/m2, co daje 669 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z dwóch pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 2023 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z praktycznym i funkcjonalnym boksem lokatorskim, pięknym ogrodem oraz miejscem parkingowym (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na sprzedaż w opcji z wykończeniem/wyposażeniem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oferuje swoim mieszkańcom wiele udogodnień, jak np. akustyczne drzwi, automatyczną bramę wjazdową, automatyczne rolety zewnętrzne etc. Luksusowy apartament na sprzedaż niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu, co zawdzięcza m.in. energooszczędnym oknom. Dużą zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa, o co dba monitoring.

Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi znakomitą propozycję dla najbardziej zamożnych osób, które chcą mieszkać na światowym poziomie w otoczeniu luksusów, wygód i komfortu, a na dodatek marzą o spokojnej lokalizacji w bliskim kontakcie z naturą. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zostało zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami. Na osobną uwagę zasługuje również duży, słoneczny taras. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje imponującymi widokami z okien nie tylko na przepiękne pasma górskie Beskidów, ale również na skocznie narciarskie, a także panoramę miasta.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w nobilitującej, a zarazem malowniczej lokalizacji na wzgórzu. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum. Na koniec warto podkreślić ciekawy rozkład pokoi i pomieszczeń w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie: sypialnia + łazienka + pokój dzienny + kuchnia + przedpokój.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27073)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl