slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Wisła

Apartament na sprzedaż Wisła

Luksusowy apartament na sprzedaż w Wiśle (śląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1,09 mln zł i powierzchnia 121,37 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowym. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2023 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 981 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym, prywatnym ogrodem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom nie tylko najwyższy poziom bezpieczeństwa, ale również komfortu. O to pierwsze dba m.in. monitoring, natomiast komfort zapewniają wygłuszone akustycznie drzwi, automatyczne rolety zewnętrzne, pompę ciepła, energooszczędne okna itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży stanowi atrakcyjną propozycję dla najbardziej zamożnych klientów, którzy chcą poczuć bliski kontakt z naturą, a przede wszystkim żyć na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałych luksusów.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim zaprojektowanym nowocześnie wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: taras + przedpokój + łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + pokój dzienny. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód ucieszą na pewno dwa miejsca w podziemnym garażu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoja elitarną lokalizacją blisko centrum, na wzgórzu z oszałamiającym widokiem z okien na góry. Swoje miejsce na ziemi znajdą tu nie tylko wielbiciele pieszej turystyki, ale też narciarze (z okien widać skocznie). Okolica uchodzi za niezwykle zieloną.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27069)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl