slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, a także imponująca cena 350 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 38,4 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 9 115 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją wśród bogatego zaplecza handlowo-usługowego. Znajdziemy tu galerie handlowe, przedszkola, szkoły, apteki, piekarnie, dyskonty popularnych marek, punkty usługowe oraz sklepy. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno parking pod blokiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim ciekawie zaaranżowanym wnętrzem z dużymi lustrami, które optycznie powiększają przestrzeń. Warto w tym miejscu dodać, że wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest odremontowane z dbałością o każdy szczegół i estetycznie wykończone. Dominuje tu nowoczesny styl (na zdjęciach wizualizacje). Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– łazienka z wc;
– sypialnia;
– balkon;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– przedpokój.

WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego apartamentu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1456)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl